4 mei 2016
4 mei 2016
Primeur JL Golfproducts
Regelmatig krijg ik de vraag of er speciale Joost Luiten golfartikelen verkrijgbaar zijn. Vanaf nu wel! Hierbij de primeur van de eerste serie JL Golf Products: handschoenen, pokerchips, headcovers en een professionele Tour-paraplu. Nu in een eerste kleine oplage verkrijgbaar, dus als je wil bestellen, zorg dat je er snel bij bent! Een deel van de opbrengst komt ten goede aan Villa Joep.
Hierbij een overzicht van de verkrijgbare JL golfartikelen. Laat me svp weten wat je ervan vindt of wat je eventueel nog mist via joost@joostluiten.com.
JL Leather Glove - met JL marker
Deze premium lederen handschoen is gemaakt van gelooid cabrettaleer. Dit hoogwaardige materiaal biedt uitzonderlijk gevoel en een hoge mate van vochtbestendigheid. Op de handschoen een handige 24,5 milimeter metalen marker die met een magneet op de sluiting is bevestigd.
JL Umbrella - 62 Inch Windbestendig
Hoogwaardige, windbestendige double canopy golfparaplu. De speciaal geventileerde panelen zorgen voor stabiliteit en bescherming onder de meest barre omstandigheden.
JL PomPom Headcover
Traditionele PomPom Headcover met moderne twist. Hoogwaardige kwaliteit voorzien van een elastische band, waardoor deze altijd goed om de club past en stevig blijft zitten. Verkrijgbaar voor driver, fairwaywood en hybrid.
JL Pokerchip Markerset
2 unieke Pokerchip Markers met JL logo. Deze Pokerchips worden geleverd in een doorzichtige, hard plastic verpakking - wat ze zeer geschikt maken als cadeau.
Ik kijk met gemengde gevoelens terug op de twee toernooien die ik heb gespeeld in China.
Natuurlijk wil je altijd winnen, maar met een mooie derde plaats in het India Open was ik ook zeker tevreden.
Een toernooi over 54 holes zoals in Singapore is een beetje een sprint en ik kwam veel te laat op gang voor een topnotering.