15 september 2016
15 september 2016
Alle kans om de cut te halen
Na mijn tegenvallende eerste ronde in 75 slagen wist ik wat ik moest doen in de tweede ronde: slagen terugwinnen. Dan is het een flinke tegenvaller als je op hole 3 een bogey maakt door een 3-putt. Gelukkig maakte ik meteen birdie op de par-3 vierde hole. Hole 6 is de makkelijkste hole van de baan en ik pakte daar twee slagen terug met een eagle. Ik sloeg mijn tweede slag op vier meter en maakte de putt. Dat was precies wat ik nodig had.
Ik gaf mezelf de eerste negen holes sowieso veel kansen. Op hole 11 sloeg ik een mindere drive en ging mijn bal in de rough en maak ik bogey. Op hole 12 begon het al vrij donker te worden maar ik wilde die hole graag afmaken. En dat pakte heel goed uit want ik sloeg mijn tweede slag op een meter. Die putt wilde ik perse holen want het is lekker om met een birdie te eindigen. En als ik morgenochtend om 08:00 de tweede ronde ga afmaken begin ik liever met een drive dan met een putt. Ik sta nu op +2 en moet waarschijnlijk op gelijk par uitkomen om de cut te halen. Ik zal dus blijven aanvallen en birdies proberen te maken dan is er nog van alles mogelijk. .
Volg voor verslagen en filmpjes van het KLM Open het liveblog van GOLF.NL
Ik wil dit jaar nog graag twee toernooien spelen in Zuid-Afrika, maar de kans is aanwezig dat het slechts één toernooi wordt dankzij een moeilijk te verkroppen beslissing van de DP World Tour.
Ook in het Genesis Championship in Korea speelde ik goed, maar ook nu weer net teveel fouten om voor de titel te kunnen gaan op zondag.
Zesde in India. Mijn spel voelt heel goed en ik kijk erg uit naar de laatste drie toernooien.