30 augustus 2019
30 augustus 2019
Ik deed het vandaag op de Crans-sur-Sierre Golfclub een slag beter dan in de eerste ronde, toen 69 nu 68 op de par-70 baan. Hole 3, de par-3 van 175 meter is mijn vriend nog niet, gisteren een dubbel-bogey vandaag een bogey. Daarna goede birdies op hole 5, 8 en 11. Op hole 13 blok ik mijn ijzer-8 naar rechts en een bogey. Prima birdie op de par-5 14de en met -3 sta ik na 36 holes op de gedeelde 36ste plaats. Als ik in het weekend serieus wil stijgen in het klassement moeten de wedges een stuk beter.
Ik speel zeker niet slecht, maar ik krijg mijn wedges niet dichtbij genoeg en op deze vrij korte baan heb je relatief veel wedges naar de greens. Afstanden inschatten is lastig hier op 1500 meter boven zeeniveau, maar dat is niet echt het probleem. Ik ben de wedges te veel aan het sturen, aan het manipuleren. Ik moet gewoon op de vlaggen mikken en het niet ingewikkelder maken dan nodig.
Leaderboard Lees meer over het toernooi op GOLF.NL
Bij mijn eerste drie toernooien dit jaar was er een patroon zichtbaar: veel goede holes, maar ook steeds een heel matige serie waardoor een topklassering er niet inzat.
Helaas de cut gemist in mijn laatste toernooi van 2025, maar alles bij elkaar was het een goed seizoen met veel positiefs om mee te nemen naar 2026.
Ik wil dit jaar nog graag twee toernooien spelen in Zuid-Afrika, maar de kans is aanwezig dat het slechts één toernooi wordt dankzij een moeilijk te verkroppen beslissing van de DP World Tour.