Toch het US PGA!
Toch het US PGA!
Zoals in het vorige stukje op mijn site aangegeven, had ik na lang wikken en wegen besloten het US PGA Championship niet te spelen. De belangrijkste reden was de verplichting om twee weken in te quarantaine te gaan, dat is niet leuk maar het is ook niet bepaald een ideale voorbereiding op een toernooi. Toen ik het bericht kreeg dat de twee weken verplichte quarantaine voor atleten die de VS in willen reizen is geschrapt, was de keuze niet moeilijk want een major wil je als topgolfer altijd spelen. Ik kan nu naar Amerika en het toernooi in de door de organisatie gecreëerde bubbel veilig spelen. Het US PGA wordt van 6 t/m 9 augustus gespeeld op TPC Harding Park, een openbare golfbaan bij San Francisco.
Ik speel nu volgende week het Hero Open op Forest Arden bij Birmingham. Daar ga ik met de auto naar toe. Na dat toernooi speel ik het English Championship dus niet, maar rij ik naar Heathrow en vlieg van Londen naar San Francisco voor het US PGA. Dan vlieg ik weer terug naar Londen, pik mijn auto op en rij naar Wales voor de Celtic Classic op Celtic Manor, de baan waar ik in 2014 het Wales Open heb gewonnen. Dan neem ik een week vrij en speel daarna weer drie toernooien op rij. Bekijk mijn speelkalender.
Ook in het Genesis Championship in Korea speelde ik goed, maar ook nu weer net teveel fouten om voor de titel te kunnen gaan op zondag.
Zesde in India. Mijn spel voelt heel goed en ik kijk erg uit naar de laatste drie toernooien.
De Alfred Dunhill Links en het Spaans Open, twee toernooien met verschillende gezichten maar ook overeenkomsten.